Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Napęd do bramy przesuwnej LEW 370 6m/600kg Zestaw 5 lat gwarancji
Napęd do bramy przesuwnej LEW 370 6m/600kg Zestaw 5 lat gwarancji
Napęd do bramy przesuwnej LEW 370 6m/600kg Zestaw 5 lat gwarancji
Napęd do bramy przesuwnej LEW 370 6m/600kg Zestaw 5 lat gwarancji
Napęd do bramy przesuwnej LEW 370 6m/600kg Zestaw 5 lat gwarancji
Napęd do bramy przesuwnej LEW 370 6m/600kg Zestaw 5 lat gwarancji
Napęd do bramy przesuwnej LEW 370 6m/600kg Zestaw 5 lat gwarancji
Napęd do bramy przesuwnej LEW 370 6m/600kg Zestaw 5 lat gwarancji
Napęd do bramy przesuwnej LEW 370 6m/600kg Zestaw 5 lat gwarancji
Napęd do bramy przesuwnej LEW 370 6m/600kg Zestaw 5 lat gwarancji
Napęd do bramy przesuwnej LEW 370 6m/600kg Zestaw 5 lat gwarancji
Napęd do bramy przesuwnej LEW 370 6m/600kg Zestaw 5 lat gwarancji
Napęd do bramy przesuwnej LEW 370 6m/600kg Zestaw 5 lat gwarancji
Napęd do bramy przesuwnej LEW 370 6m/600kg wytrzymały korpus łatwy i szybki montaż na solidnej płycie
Listwa zębata LEW 30020M 8x10x1000mm metalowa do wykorzystywania z większością napędów przesuwnych
Fotokomórki uniwersalne LINEA 30024 z regulowanym kątem zestaw nadajnik i odbiornik
Lampa sygnalizacyjna HBF 120454 230V kogut ostrzegawczy jasny i niezawodny o szerokim zastosowaniu
Nowość

Napęd do bramy przesuwnej LEW 370 6m/600kg Zestaw 5 lat gwarancji

 • Siłownik marki LEW LW370 posiada w zestawie 2 piloty, zestaw fotokomórek, lampę sygnalizacyjną, 4 m stalowej listwy zębatej. Tani i niezawodny automat do bramy przesuwnej.

1 499,00 zł
brutto / szt.
Produkt dostępny
Produkt dostępny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Najniższa cena przed obniżką

W zestawie

Siłownik do bram LEW 750 to najmocniejszy napęd do bramy przesuwnej o ciężarze maksymalnym 2000 kg i szerokości bramy 12 metrów.

Funkcje zestawu:

 • wysoka wydajność - dzięki zastosowaniu przekładni ślimakowej dopasowanej do mocy silnika wydajność napędu do bramy została znacząco zoptymalizowana
 • miękki start - stop - zmniejszenie hałasu i zwiększenie trwałości elementów ruchomych oraz odbojników
 • automatyczne zamykanie - możliwość włączenia automatycznego zamykania po danym czasie od otwarcia bramy przesuwnej
 • płynna regulacja momentu obrotowego - umożliwia dokładne ustawienie siły z jaką ma pracować silnik napędu do bramy
 • zabezpieczenie przed uderzeniem - płynnie regulowana czułość amperometrycznego systemu zabezpieczenia przed kolizją (zabezpieczenie przeciążeniowe)
 • ustawienie kierunków ruchu - możliwość ustalenia kierunku otwierania i zamykania napędu do bramy sprawia, że napęd może być montowany na dwa różne sposoby
 • komunikacja z fotokomórkami - podłączenie fotokomórek znacząco podnosi bezpieczeństwo użytkowania bramy automatycznej
 • wyjście na lampę sygnalizacyjną - sygnalizacja świetlna informuje o otwieraniu bramy, ostrzega również kierowców przed wyjeżdżającym pojazdem z posesji
 • łatwe programowanie pilota - do napędów do bramy przesuwnej można przypisać dużą ilość pilotów do bram
 • funkcja furtki - częściowe otwieranie bramy pozwala na użytkowanie naszej bramy jako furtki dla pieszych czy rowerzystów
 • magnetyczne ograniczniki krańcowe - dzięki ogranicznikom zatrzymasz bramę w pożądanym miejscu bez uderzania w słupki i nadwyrężania silnika bramy.

Do siłownika do bramy marki LEW 370 można wgrać dodatkowo 6 pilotów do bramy, z uwagi na przydomowe zastosowanie. Dużą zaletą napędu do bramy LEW 370 jest wytrzymały korpus z dźwignią wysprzęglenia oraz możliwość łatwego i szybkiego montażu na solidnej płycie podstawy. 

Kolejne zalety napędu do bramy LEW 370 to niezwykle estetyczne, wręcz ascetyczne wzornictwodoskonałe parametry pracy oraz wysoka niezawodność. Siłownik do bramy jest cichy, ponieważ jego konstrukcja uwzględnia potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Wieloletnie doświadczenie w branży automatyki bramowej pozwoliło nam wprowadzić do naszej kolekcji produkt najwyższej jakości, który spełnia oczekiwania naszych Klientów.

Siłownik do bramy przesuwnej LW370 z wbudowaną centralą i radioodbiornikiem

 • Zwiększona wydajność - dzięki zastosowaniu przekładni dopasowanej do mocy silnika, wydajność siłownika do bramy została znacząco zoptymalizowana.
 • Miękki start i miękki stop - zmniejszone zostały hałas i wytrzymałość elementów ruchomych siłownika do bramy.
 • A co gdy nie ma prądu? Czasem po burzy lub wichurze, po trzaskających mrozach następują przerwy w dostawie prądu. Dzięki mechanizmowi ręcznego odblokowania bramy, po przekręceniu kluczyka dedykowanego do napędu do bramy, swobodnie dostaniesz się na własną posesję.
 • Automatyczne zamykanie? Tak! Siłowniki do bramy LEW 370 zaprogramowane są tak, żebyś nie musiał za każdym razem pamiętać o zamknięciu bramy. Funkcja automatycznego zamykania bramy pamiętać będzie za Ciebie i w ciągu 60 sekund zabezpieczy Twoją posesję przed intruzami.
 • Przeszkoda i co dalej? Dzięki funkcji przeciążeniowej, w chwili napotkania na przeszkodę, siłownik napędu do bramy zatrzymuje Twoją bramę i zmienia kierunek jej ruchu.
 • Brama jako furtka? Zdecydowanie tak. Gdy idziesz pieszo, jedziesz rowerem, chcesz wpuścić gości, nie musisz czekać aż cała brama się otworzy i zamknie. Dzięki funkcji furtki napęd LEW 370 otworzy Twoją bramę na pożądaną szerokość - wystarczy nacisnąć na pilocie do bramy funkcję otwórz – stop – zamknij.
 • Lato, jesień, zima, wiosna….Siłownikom LEW 370 nie straszne są mrozy. Hermetyczna, wodoodporna obudowa napędu do bramy marki LEW posiada podwyższony stopień wodoodporności IP 44, który sprosta każdym warunkom pogodowym. Napęd do bramy przesuwnej LEW 370 sprawnie działa zarówno przy wysokich mrozach, mocnych deszczach jak i skrajnie wysokich temperaturach.
 • Płynna regulacja momentu obrotowego - umożliwia dokładne ustawienie siły z jaką ma pracować siłownik napędu do bramy.
 • Zabezpieczenie przed uderzeniem - płynnie regulowana czułość amperometryczna zabezpiecza przed kolizją.
 • Prawo, lewo? - możliwość ustawienia kierunku pracy na otwarciu i zamknięciu powoduje, że napęd do bramy może być montowany na dwa sposoby - aby otwierać bramę w prawo lub w lewo.

Fotokomórki LINEA z zasięgiem do 20 m. 

Ten zestaw ma regulowany kąt pracy +/- 90 stopni w każdą stronę, co pozwala zamontować fotokomórki by widziały się "bokiem". Wewnętrzna płytka elektroniczna umiejscowiona jest w obrotowych uchwycie, który pozwala na odchylenie o odpowiedni kąt fotokomórki. Rozwiązanie idealne w przypadkach, gdy np. brama zamontowana jest na wąskich metalowych słupkach, lub pod kątem. Te fotokomórki są odporne są na ciężkie warunki atmosferyczne. 

Pilot do bramy 4-kanałowy LINEA

Pilot do bramy 4–kanałowy, z kodem dynamicznie zmiennym o częstotliwości 433.92 MHz. Piloty do bramy pomogą zarządzać automatyką domową. Każdy pilot do bramy posiada własny kod tożsamości – dzięki czemu piloty mogą być kopiowane pilot do pilota. Piloty do napędów LEW 370 nie są kompatybilne z innymi pilotami do bram o częstotliwości 433,92 MHz.

Lampa sygnalizacyjna LINEA 

Bardzo jasna i niezawodna lampa kogut znajduje szerokie zastosowanie w świecie automatyki bramowej i automatyki przemysłowej. Głównym atutem lampy sygnalizacyjnej LINEA jest szczelność - dzięki czemu kogut jest odporny na działanie czynników zewnętrznych takich jak deszcz, piach czy śnieg.

Lampa sygnalizacyjna jest elementem bezpieczeństwa w automatyce bramowej. Przeznaczona do stosowania w napędach bram i innych urządzeniach z wyjściem na światło ostrzegawcze czyli sygnalizacyjne. Lampa jest szczególnie pożądana tam, gdzie panuje wzmożony ruch osób i maszyn, w fabrykach i miejscach zamieszkania.

Światło lampy sygnalizacyjnej jest widoczne nawet z bardzo dużej odległości, co skutecznie podnosi poziom bezpieczeństwa.

Lampa sygnalizacyjna przeznaczona jest do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Lampa ostrzegawcza marki LINEA ma wbudowany przerywacz, który ręcznie można wyłączyć.

Stalowa listwa zębata M4 / 8mm

4 metry stalowej listwy zębatej 8 mm szerokości 1 metra długości dołączone są do zestawu LEW 370. Napęd do bramy przesuwnej osadzony jest na stabilnej, przyspawanej do bramy listwie zębatej. Dzięki temu napęd pracuje niezwykle sprawnie i cicho. W zestawie znajdują się tulejki oraz śruby do montażu (3 sztuki).

W naszej ofercie dostępne są produkty wiodących producentów, m.in. Nice, Somfy, Came, Beninca, Linea. Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta.

Podczas wyboru napędu do bramy przesuwnej należy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, lecz także o podstawowych parametrach, takich jak szerokość i waga bramy, częstotliwość pracy oraz kąt otwarcia.

Skład zestawu:

 • napęd do bramy przesuwnej LEW 370
 • 2 piloty do bramy - piloty w zestawie mogą różnić się od tych prezentowanych na zdjęciu
 • zestaw fotokomórek
 • lampa sygnalizacyjna
 • 4 metry stalowej listwy zębatej
 • akcesoria montażowe
 • instrukcja obsługi
 • gwarancja 5 lat
 • Uwaga! Piloty mogą różnić się wyglądem od przedstawionych w  zależności od dostępności.

Warunkiem uzyskania 5-letniego okresu gwarancji jest:
a) montaż przez uprawnionego Instalatora, poświadczonych stosownym dokumentem potwierdzającym wykonanie usługi przeglądu serwisowego (faktura VAT/paragon) oraz odpowiednim wpisem w karcie gwarancyjnej.
b) wykonanie przeglądu pomiędzy 10 a 12 i 34 a 36 oraz 46 a 48 miesiącem od daty instalacji produktu, poświadczonych stosownym dokumentem potwierdzającym wykonanie usługi przeglądu serwisowego (faktura VAT/paragon) oraz odpowiednim wpisem w karcie gwarancyjnej.

Interesuje Cię usługa montażu?

Do pobrania
Marka
Symbol
LW370zestaw5L
Kod producenta
LW370zestaw5L
Fotokomórki w zestawie
Tak
Ilość obsługiwanych lokali
Przydomowe, przemysłowe
Lampa w zestawie
tak
Max ciężar bramy (kg)
600
Światło wjazdu (m)
6
Bezpiecznik
10 A
Czas pełnego otwarcia (sek)
zależy od oporów stawianych przez bramę
Prędkość obrotowa koła zębatego
46,6 obr/min
Prędkość obrotowa silnika
1400 obr/min
Moc silnika (W)
370W
Stopień odporności na wodę
IP44
Temperatura pracy
od -45 ° do 55 °
Waga urządzenia
11 kg
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm)
325 x 272 x 372 mm
Rodzaj zasilania
230 V
Zasięg pilota (m)
30 - 50
Przedłużona gwarancja
Tak
Ilość listew zębatych w zestawie (m)
4
Ilość możliwych do zapamiętania pilotów (szt)
6
Ilość pilotów w zestawie (szt)
2 [pol]
Możliwy samodzielny montaż
Tak
Kod producenta
LW370zestaw
Marka
inna
Stan
Nowy
Rodzaj siłownika
do bram przesuwnych
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
15
Maksymalna waga skrzydła
600
Maksymalna długość skrzydła
6
Maksymalna liczba cykli na dobę
30
Gwarancja 5 lat
Gwarancja 5 lat
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Dbamy o Twoją prywatność

Nasz Sklep wraz z Zaufanymi Partnerami przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie np. IP Twojego urządzenia oraz informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory www lub innych podobnych technologii.

Pliki cookies wykorzystywane są w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności, a także w celach analitycznych, marketingowych, oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań w tym także do wyświetlania spersonalizowanych treści (reklamowych) oraz do poprawnego działania strony internetowej. Warunki przechowywania lub dostępu do cookie możesz określić w Twojej przeglądarce.

Klikając „ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY” wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki oraz na dostosowanie treści na stronie naszego Sklepu do Twoich preferencji, a także w celach statystycznych i marketingowych, w tym do wyświetlania spersonalizowanych treści (reklamowych). Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie poprzez usunięcie plików cookies z przeglądarki z danego urządzenia końcowego.

Jeżeli klikniesz „NIE WYRAŻAM ZGODY” - nie będzie możliwe wejście na stronę Sklepu.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel