Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Napęd do bramy skrzydłowej NICE KingGates Linear500 9m/500kg Zestaw
Napęd do bramy skrzydłowej NICE KingGates Linear500 9m/500kg Zestaw
Napęd do bramy skrzydłowej NICE KingGates Linear500 9m/500kg Zestaw
Napęd do bramy skrzydłowej NICE KingGates Linear500 9m/500kg Zestaw
Pilot do bramy NICE KingGates Stylo 4K pilot 4-kanałowy z kodem dynamicznie zmiennym
Lampa ostrzegawcza NICE KingGates Idea 24V Plus wbudowana antena zwiększająca zasięg działania pilotów
Napęd do bramy skrzydłowej NICE KingGates Linear 500 9m/500kg 24V Zestaw

Napęd do bramy skrzydłowej NICE KingGates Linear500 9m/500kg Zestaw

 • Zestaw do bram dwuskrzydłowych: 2 teleskopowe siłowniki do bram o długości skrzydła do 4,5 m i ciężarze do 250 kg, centrala sterująca STAR 224 z wbudowanym radioodbiornikiem, 2 piloty 4-kanałowe STYLO 4K, komplet fotokomórek VIKY 30, lampa Idea 24V

2 799,00 zł
brutto / szt.
Produkt dostępny
Produkt dostępny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

W zestawie

Pilot do bramy NICE KingGates Stylo 4K pilot 4-kanałowy z kodem dynamicznie zmiennym
Pilot do bramy NICE KingGates Stylo 4K pilot 4-kanałowy z kodem dynamicznie zmiennym (1 szt.)
104,00 zł / szt.
Napęd do bramy skrzydłowej NICE KingGates Linear 500 9m/500kg 24V Zestaw
Napęd do bramy skrzydłowej NICE KingGates Linear 500 9m/500kg 24V Zestaw (1 szt.)
2 499,00 zł / szt.
Zestaw do bram dwuskrzydłowych Nice King Gates Linear 500 24V - siłowniki teleskopowe do bram skrzydłowych montowane na słupku o długości skrzydła do 4,5m i ciężarze do 250kg. Siłowniki idealne do bram posesyjnych.

FUNKCJE ZESTAWU

 • Ręczne odblokowanie czasem, po burzy czy wichurze, następują przerwy w dostawie prądu. Ale bez obaw – dzięki mechanizmowi ręcznego odblokowania, w jaki wyposażone są siłowniki do bramy Nice KING GATES, nie zostaniesz więźniem własnej posesji.
 • Płynna praca - Nice KING GATES dba o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Siłowniki zaprogramowane są tak, by skrzydła bramy łagodnie startowały i powoli kończyły ruch przy otwieraniu i zamykaniu. Dzięki temu Twoja brama pracuje płynnie i – co równie ważne – nie hałasuje przy zamykaniu.
 • Pamięć ustawień - dzięki centrali STAR 224 Twoja brama zyskuje umiejętność automatycznego zapamiętywania – pamięta, jak maksymalnie może otworzyć skrzydła i pilnuje tych ustawień przy każdym otwieraniu.
 • Automatyczne zamykanie - o zamknięciu bramy siłownik Nice KING GATES pamięta za Ciebie. Twoja brama po każdym otwarciu zamknie się automatycznie.
 • Funkcja furtki - Gdy idziesz pieszo czy jedziesz rowerem, nie musisz czekać aż cała brama otworzy się i zamknie. Brama z siłownikiem Nice KING GATES posiada funkcję furtki, dzięki czemu otworzy się w taki sposób, by można było szybko i swobodnie przejść.
 • System fotokomórek - dzięki systemowi fotokomórek Twoja brama rozpozna przeszkodę, która stanie jej na drodze i zawsze zatrzyma się w odpowiedniej odległości. To pełne bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny.
 • Fototest - siłowniki Nice KING GATES przed każdym otwarciem bramy sprawdzają, czy fotokomórki są sprawne. Gdy wszystko działa jak należy, wprowadzają bramę w ruch. To pełne bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny.
 • Odporny na wodę - dzięki technologii Nice KING GATES, siłownikowi Twojej bramy nie straszne mrozy czy deszcze. Hermetyczna, wodoodporna obudowa urządzeń sprosta każdym warunkom pogodowym.

Siłowniki do bram skrzydłowych Linear 50024 

 • Uniwersalny napęd do bramy dzięki koncepcji ramienia teleskopowego.
 • Solidna konstrukcja i nowoczesny designpasujący do każdego projektu architektonicznego.
 • Trwały i niezawodny mocny korpus - ciśnieniowy, aluminiowy odlew, epoksydowy lakier, tłoczysko ze stali nierdzewnej.
 • Wygodny, szybki i łatwy dostęp do złącz elektrycznych.
 • Łatwy w instalacji dzięki nowym uchwytom mocującym (w komplecie) i ich możliwości regulacji. Nie wymaga spawania.

Centrala sterująca STAR 224

Centrala sterująca do automatyzacji bram wjazdowych za pomocą 2 siłowników do bramy 24V. Bogaty zestaw funkcji i parametrów centrali pozwala zaspokoić wymagania większości użytkowników.

 • wbudowany odbiornik radiowy 433,92 współpracujący z pilotami do bramy Stylo
 • funkcja fototest – przed każdym ruchem bramy centrala automatycznie sprawdza, czy fotokomórki są sprawne i gdy wszystko działa jak należy, brama zostaje wprawiona w ruch
 • funkcja furtki, czyli częściowego otwarcia bramy lub jednego skrzydła – dzięki niej gdy idziesz pieszo lub jedziesz rowerem nie musisz czekać aż bram całkowicie się otworzy i zamknie
 • funkcja opóźnienia przy zamykaniu i otwieraniu – umożliwia niezależną regulację czasu pracy dwóch siłowników w przypadku bram dwuskrzydłowych. Gdy skrzydła bramy rozpoczynają ruch w tym samym momencie mogłyby się zablokować, lub w fazie zamykania zajść jedno na drugie. Dzięki tej funkcji możliwe jest opóźnienie jednego z siłowników
 • funkcja płynnego zwolnienia podczas zamykania i łagodnego startu – polega na zmniejszeniu prędkości tak, aby uniknąć silnego szarpnięcia w momencie otwierania lub zamykania bramy. Dzięki temu brama pracuje płynnie i nie hałasuje podczas pracy
 • funkcja automatycznego zamykania bramy.

Fotokomórki Viky30

Nowoczesne fotokomórki Viky30 do montażu zewnętrznego, to połączenie doskonałych parametrów technicznych oraz znakomitego wzornictwa. Zasięg pracy urządzeń do 30 m. 

Pilot do bramy STYLO 4K czterokanałowy

Pilot do bramy 2–kanałowy, z kodem dynamicznie zmiennym o częstotliwości 433.92 MHz.

Piloty do bram z rodziny STYLO to nowoczesne, bezpieczne urządzenia z szeregiem funkcji, które ułatwiają zarządzanie automatyką domową. Każdy pilot do bram STYLO posiada własny Kod Tożsamości, dzięki któremu piloty do bram STYLO mogą być dogrywane pilot od pilota bez obecności w miejscu instalacji urządzenia. Piloty do bram z serii STYLO nie są kompatybilne z innymi pilotami o częstotliwości 433,92 MHz dostępnymi na rynku. Praktyczny i elegancki pilot do bramy STYLO  może być używany jako brelok do kluczy.

 

Lampa sygnalizacyjna IDEA 24V

Lampa sygnalizacyjna, zasilanie 24V, w kolorze pomarańczowym. Lampa charakteryzuje się zarówno ciekawym wzornictwem, jak i uniwersalnością zastosowania. Jej głównym zadaniem jest ostrzeżenie użytkownika, gdy automatyczna brama wjazdowa zaczyna pracować, jednak z jej pomocą można również stworzyć niepowtarzalny klimat wokół domu. Wbudowana antena znacznie zwiększa zasięg działania pilotów.

Karta gwarancyjna 24 miesiące

Do zestawu dołączona jest karta gwarancyjna producenta na 24 m-ce. 

Skład zestawu:

 • 2 teleskopowe siłowniki do bram skrzydłowych Linear 50024
 • centrala sterująca STAR 224 z wbudowanym radioodbiornikiem
 • 2 piloty do bramy 4-kanałowe STYLO 4K
 • fotokomórki Viky30
 • lampa ostrzegawcza z wbudowaną anteną Idea 24V
 • akcesoria montażowe
 • instrukcja obsługi w języku polskim
 • oryginalna karta gwarancyjna King Gates Polska - NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ! PEWNE ŹRÓDŁO. SPRAWDŹ NAS U PRODUCENTA!
 • faktura VAT

Dlaczego warto kupić napęd do bramy w sklepie otobram.pl?

 • jesteśmy ekspertami w tematyce automatyki do domu – zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz pomoc przy doborze odpowiedniego rozwiązania dla każdego klienta, który szuka siłowniki do bram
 • dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi markami, jesteśmy w stanie zaoferować produkty najwyższej klasy w bardzo atrakcyjnych cenach,
 • większość produktów, które są w naszej ofercie, może być już u Państwa na następny dzień,
 • posiadamy własny dział serwisu, w którym nasi specjaliści z chęcią pomogą podczas doboru oraz instalacji asortymentu.

 

 

Interesuje Cię usługa montażu napędu do bramy skrzydłowej?

Do pobrania
Symbol
Linear 50024/Id24/Stylo4
Kod producenta
Linear 50024/Id24/Stylo4
Ilość obsługiwanych lokali
Intensywna (powyżej 30 cykli/dobę)
Rodzaj siłownika
Linearny
Minimalna szerokość słupków (cm)
12
Fotokomórki w zestawie
Tak
Max odległość zawiasu od krawędzi słupka (cm)
15
Lampa w zestawie
Nie
Możliwy samodzielny montaż
Tak
Ilość pilotów w zestawie (szt)
1
Ilość możliwych do zapamiętania pilotów (szt)
30
Temperatura pracy (st. C min/max)
-20 do +50
Zasilanie/zasilanie silnika (V)
230/24
Moc silnika (W)
120
Max szerokość skrzydła (m)
4,5
Max waga skrzydła (kg)
250
Gwarancja
2 lata
Gwarancja 2 lata producenta King Gates

Wszelkie kwestie gwarancyjne produktów marki King Gates należy mailowo zgłaszać do Sprzedawcy, tj. firmy Internet Trade Sp. z o.o. na adres zapytania@internettrade.pl Wszystkie informacje dotyczące gwarancji znajdują się na karcie gwarancyjnej dołączanej każdorazowo do towaru. Wszystkie produkty marki King Gates objęte są 24-miesięczną gwarancją licząc od daty sprzedaży. Warunkiem obowiązywania  24-miesięcznego okresu gwarancji jest wykonanie przez Licencjonowanego Instalatora King Gates jednego płatnego przeglądu potwierdzonego wpisem do karty gwarancyjnej. Przeglądu należy dokonać pomiędzy 10-12 miesiącem od zamontowania napędu. Brak przeglądu, skraca okres gwarancji producenta do 12 miesięcy. Gwarancją są objęte tylko produkty zamontowane przez Partnera Handlowego King Gates. Lista instalatorów znajduje się na stronie. Ważna karta gwarancyjna (nie dotyczy akcesoriów) jest niezbędna do przyjęcia przez Sprzedającego reklamacji na podstawie gwarancji. Gwarancja bez dołączonego dowodu zakupu, stempla sprzedawcy, wpisanego modelu urządzenia, numeru seryjnego, nazwiska i numeru certyfikatu montażysty oraz bez daty sprzedaży jest nieważna. Gwarancja nie obejmuje kosztów montażu oraz demontażu produktu, a także jego transportu do i z magazynu Sprzedawcy. Akcesoria objęte są 24-miesięczną gwarancją. Reklamowany towar Klient jest zobowiązany dostarczyć do magazynu Sprzedawcy na adres: Internet Trade Sp. z o.o., ul. Robotnicza 54, 53-608 Wrocław z adnotacją REKLAMACJA.

Pytania innych klientów
Jaki jest maksymalny kąt otwarcia bramy?
Przy właściwym montażu bramę uda się otworzyć do 110 stopni.
Ile pilotów można zaprogramować?
Można zaprogramować max 30 pilotów.
Jaka jest minimalna szerokość słupków?
Minimalna szerokość wynosi 12 cm.
Czy w ofercie macie odbojniki?
Tak - zamieszczam link do strony https://otobram.pl/product-pol-9782-Ogranicznik-do-bramy-stalowy-158x138x50.html
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel