Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piloty do bramy

( ilość produktów: 39 )

Piloty do bram, dzięki którym obsługujemy napędy to niezwykłe ułatwienie życia codziennego, zwłaszcza jeśli zależy nam na oszczędności czasu i wysiłku. Bramy na pilota wpływają na podniesienie komfortu życia. Piloty to podstawowe narzędzia niezbędne do właściwego funkcjonowania automatyki bramowej, ponieważ każdy napęd do bramy potrzebuje urządzenia sterującego, dzięki któremu jesteśmy w stanie otwierać bramę bez konieczności wysiadania z auta. Piloty do bramy z kolekcji Otobram posiadają szerokie zastosowanie i są kompatybilne z każdym modelem napędu do bramy dostępnego w naszym asortymencie. Dzięki pilotom do bramy możemy otwierać i zamykać napędy bram skrzydłowych, zarówno napędy bram dwuskrzydłowych, jak i jednoskrzydłowych, napędy bramy przesuwnej, napędy do bram garażowych oraz sterować oświetleniem w ogrodzie.

Piloty do bram najczęściej posiadają 2 kanały lub 4 kanały, które można dowolnie zaprogramować! Do centrali sterowania 2-kanałowego można zaprogramować maksymalnie 50 pilotów do bramy. Liczba pilotów do zaprogramowania jest także zależna indywidualnie od rodzaju centrali sterującej napędu do bramy.

Dostępne w naszej ofercie piloty do bram to urządzenia, które działają na tej samej częstotliwości co napęd do bramy. Część pilotów posiada zasięg nawet do 200 metrów! Nie musisz więc stać pod samą bramą żeby ją otworzyć, wystarczy skorzystać z pilota do bramy z oddali. Duża żywotność baterii pozwala na korzystanie z pilota do bramy w dłuższej perspektywie czasu, bez konieczności wymiany baterii. Niektóre z pilotów do bramy informują użytkownika o tym, że bateria jest bliska wyczerpaniu, dzięki czemu nie trzeba się martwić, że pojawi się potrzeba ręcznego otwarcia bramy. Piloty do bram wyposażone są od 2 do 4 przycisków, w których każdy pełni inną funkcję. Piloty do bramy w naszej ofercie to nowoczesne i bezpieczne urządzenia z szeregiem funkcji, które ułatwiają zarządzanie automatyką domową. Dodatkowo są bardzo praktyczne i eleganckie. Piloty do bram mogą być także używane jako brelok do kluczy lub zamontowane na desce rozdzielczej samochodu, dzięki dołączonemu uchwytowi, w który sporo modeli pilotów jest standardowo wyposażonych. Dodatkowo piloty do bramy firmy Nice z kolekcji INTI charakteryzują się żywymi i bardzo atrakcyjnymi kolorami, sprawiając, że korzystanie z nich staje się jeszcze bardziej przyjemne, a każdy z domowników może mieć pilot w swoim ulubionym kolorze! Piloty do bram zrobione są z tworzywa sztucznego, które zapewnia im wytrzymałość i niewielką wagę. W naszym asortymencie znajdują się piloty z kodem zmiennym, gwarantując tym samym wysoki poziom bezpieczeństwa i ochronę przed skopiowaniem sygnału przez osoby nieupoważnione.

Wśród naszej szerokiej oferty znaleźć można piloty do bramy wiodących marek na rynku automatyki do bram, m.in. z firmy Nice, Somfy, Came, Faac, BFT, Linea, Beninca, King Gates. Gwarantujemy tym samym najwyższą jakość wykonania, trwałość i niezawodność naszych produktów.

Zalety bram na pilota

Automatyka do bram to rozwiązanie, które pozwala na większą wygodę i komfort życia. Pilot do bramy okazuje się wyjątkowo pomocny w mroźne, deszczowe lub upalne dni, kiedy konieczność wysiadania z samochodu może być dla kierowców lub pasażerów uciążliwa. Automatyczna brama funkcjonuje niezależnie od pogody. To także ułatwienie ze względu na bezpieczeństwo dzieci, których pozostawienie samych w samochodzie na czas otwarcia bramy powoduje niemałe ryzyko. Napędy do bram bezpośrednio wpływają na bezpieczeństwo domowników. Odryglowanie bramy na pilota możliwe jest tylko za pomocą specjalnego klucza dołączonego do zakupionego napędu do bramy, dzięki czemu zagrożenie spowodowane przedostaniem się osób niepożądanych na posesję jest bliskie zera. Istnieje także możliwość synchronizacji pilota do bramy z wieloma urządzeniami. Można jednym pilotem otworzyć bramę wjazdową i garażową. W przypadku posiadania dwóch bram np. garażowej i skrzydłowej różnych firm możliwe jest obsługiwanie obu napędów do bramy jednym pilotem. Konieczne będzie tylko zamontowanie radioodbiornika uniwersalnego.

Dlaczego otobram.pl? 

  • Jesteśmy ekspertami w tematyce automatyki do domu – zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz pomoc przy doborze odpowiedniego rozwiązania dla każdego Klienta,
  • Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi markami, jesteśmy w stanie zaoferować produkty najwyższej klasy w bardzo atrakcyjnych cenach,
  • Większość produktów, które są w naszej ofercie, może być już u Ciebie na następny dzień,
  • Posiadamy własny serwis, który z chęcią pomoże podczas doboru oraz instalacji produktów.
pixel