Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Napęd do bramy skrzydłowej NICE KingGates Modus 5,6m/600kg Zestaw
Napęd do bramy skrzydłowej NICE KingGates Modus 5,6m/600kg Zestaw
Napęd do bramy skrzydłowej NICE KingGates Modus 5,6m/600kg Zestaw
Napęd do bramy skrzydłowej NICE KingGates Modus 5,6m/600kg Zestaw
Napęd do bramy skrzydłowej NICE KingGates Modus 5,6m/600kg Zestaw
Napęd do bramy skrzydłowej NICE KingGates Modus 5,6m/600kg Zestaw
Napęd do bramy skrzydłowej NICE KingGates Modus 5,6m/600kg Zestaw
Napęd do bramy skrzydłowej NICE KingGates Modus 5,6m/600kg Zestaw

Napęd do bramy skrzydłowej NICE KingGates Modus 5,6m/600kg Zestaw

 • Zestaw do bram dwuskrzydłowych: 2 siłowniki z ramieniem łamanym do bram o max. szerokości skrzydła 280 cm i wadze 300 kg. W zestawie 2 piloty oraz fotokomórki. Max osadzenie 35 cm. Mechaniczny ogranicznik krańcowy.
3 656,00 zł
brutto / szt.
Produkt dostępny
Produkt dostępny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Zestaw do bramy dwuskrzydłowej Nice King Gates Modus 24V to siłowniki do bramy z ramieniem łamanym do bram skrzydłowych montowane na słupku o długości skrzydła do 280cm i ciężarze do 300kg. Napęd do bramy skrzydłowej Modus jest idealny do bram posesyjnych.

 

Przeznaczony do montażu na słupkach nawet do 35cm głębokości osadzenia zawiasu. Napęd wyróżnia duża prędkość pracy!

 

FUNKCJE ZESTAWU

 • Ręczne odblokowanie - czasem, po burzy czy wichurze, następują przerwy w dostawie prądu. Ale bez obaw – dzięki mechanizmowi ręcznego odblokowania bramy, w jaki wyposażone są siłowniki do bramy Nice KING GATES, nie zostaniesz więźniem własnej posesji.
 • Płynna praca - napęd do bramy skrzydłowej Nice KING GATES dba o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Siłowniki do bramy zaprogramowane są tak, by skrzydła bramy łagodnie startowały i powoli kończyły ruch przy otwieraniu i zamykaniu. Dzięki temu Twoja brama pracuje płynnie i – co równie ważne – nie hałasuje przy zamykaniu.
 • Pamięć ustawień - dzięki centrali sterującej STARG824 Twoja brama zyskuje umiejętność automatycznego zapamiętywania – pamięta, jak maksymalnie może otworzyć skrzydła bramy i pilnuje tych ustawień przy każdym otwieraniu bramy.
 • Automatyczne zamykanie - o zamknięciu bramy siłownik napędu Nice KING GATES pamięta za Ciebie. Twoja brama po każdym otwarciu zamknie się automatycznie.
 • Funkcja furtki - gdy idziesz pieszo czy jedziesz rowerem, nie musisz czekać aż cała brama otworzy się i zamknie. Brama skrzydłowa z siłownikiem Nice KING GATES posiada funkcję furtki, dzięki czemu brama otworzy się w taki sposób, aby można było szybko i swobodnie przejść.
 • System fotokomórek - dzięki systemowi fotokomórek Twoja brama rozpozna przeszkodę, która stanie jej na drodze i zawsze zatrzyma się w odpowiedniej odległości. To pełne bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny.
 • Fototest - siłowniki do bramy skrzydłowej Nice KING GATES przed każdym otwarciem bramy sprawdzają, czy fotokomórki są sprawne. Gdy wszystko działa jak należy, fotokomórki wprowadzają bramę w ruch. To pełne bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny.
 • Odporny na wodę - dzięki technologii Nice KING GATES, siłownikom do bramy nie straszne są mrozy czy deszcze. Hermetyczna, wodoodporna obudowa napędu do bramy sprosta każdym warunkom pogodowym.
 • Niezawodny i cichy - dzięki zastosowaniu opatentowanego układu wewnętrznych komponentów i mniejszej ilości ruchomych części napęd do bramy skrzydłowej jest niezwykle cichy.
 • Łatwy montaż.
 • Ogranicznik krańcowy w standardzie.

Siłowniki do bram skrzydłowych Modus

 • Uniwersalny siłownik do bramy dzięki koncepcji ramienia prostego z napędem śrubowym.
 • Solidna konstrukcja i nowoczesny design siłownikapasujący do każdego projektu architektonicznego.
 • Trwały i niezawodny mocny korpus siłownika - ciśnieniowy, aluminiowy odlew, epoksydowy lakier, tłoczysko ze stali nierdzewnej.
 • Wygodny, szybki i łatwy dostęp do złącz elektrycznych.

Szerokość zaledwie 155 mm pozwala na zamontowanie siłowników do bram na małych powierzchniach

Wyłącznik krańcowy pozwala dokładnie ustawić skrzydła bramy na otwarciu i zamknięciu. 

Centrala sterująca siłownika do bramy STARG824

Centrala sterująca do automatyzacji bram wjazdowych za pomocą 2 siłowników do bramy 24V. Bogaty zestaw funkcji i parametrów centrali sterującej pozwala zaspokoić wymagania większości użytkowników.

 • obsługa 1 lub 2 siłowników do bramy 24V
 • wbudowany odbiornik radiowy 433,92 MHz współpracujący z pilotami do bramy Stylo
 • funkcja fototest – przed każdym ruchem bramy centrala sterująca automatycznie sprawdza, czy fotokomórki są sprawne i gdy wszystko działa jak należy, brama zostaje wprawiona w ruch
 • funkcja furtki, czyli częściowego otwarcia bramy lub jednego skrzydła bramy – dzięki funkcji gdy idziesz pieszo lub jedziesz rowerem nie musisz czekać aż bram całkowicie się otworzy i zamknie
 • funkcja opóźnienia przy zamykaniu i otwieraniu – umożliwia niezależną regulację czasu pracy dwóch siłowników do bramy w przypadku bram dwuskrzydłowych. Gdy skrzydła bramy rozpoczynają ruch w tym samym momencie mogłyby się zablokować, lub w fazie zamykania zajść jedno na drugie. Dzięki tej funkcji możliwe jest opóźnienie jednego z siłowników do bramy
 • funkcja płynnego zwolnienia podczas zamykania i łagodnego startu – polega na zmniejszeniu prędkości tak, aby uniknąć silnego szarpnięcia w momencie otwierania lub zamykania bramy. Dzięki temu brama skrzydłowa pracuje płynnie i nie hałasuje podczas pracy
 • funkcja automatycznego zamykania bramy
 • zaawansowane funkcje centrali - tylko 3 przyciski programowania, regulacja siły, prędkości i automatycznego zamknięcia bramy za pomocą 3 potencjometrów
 • autoprogramowanie - centrala sterująca w czasie programowania automatycznie zapamiętuje krańcowe położenia bramy.

Fotokomórki Viky30

Nowoczesne fotokomórki Viky30do montażu zewnętrznego, to połączenie doskonałych parametrów technicznych oraz znakomitego wzornictwa. Zasięg pracy fotokomórek wynosi do 30 metrów. Fotokomórki wykryją przeszkodę, gdy ta znajdzie się w świetle bramy i nie dopuszczą do jej zamknięcia.

Pilot do bramy STYLO 4K czterokanałowy

Pilot do bramy 4–kanałowy z kodem dynamicznie zmiennym o częstotliwości 433.92 MHz.

Piloty do bramy z rodziny STYLO to nowoczesne, bezpieczne urządzenia z szeregiem funkcji, które ułatwiają zarządzanie automatyką domową. Każdy pilot do bramy STYLO posiada własny Kod Tożsamości, dzięki któremu piloty STYLO mogą być dogrywane pilot od pilota bez obecności w miejscu instalacji urządzenia.

Piloty do bramy z serii STYLO nie są kompatybilne z innymi pilotami o częstotliwości 433,92 MHz dostępnymi na rynku.

Praktyczny i elegancki pilot do bramy STYLO  może być używany jako brelok do kluczy.

Karta gwarancyjna 24 miesiące

Do zestawu dołączona jest karta gwarancyjna producenta na 24 m-ce. 

Skład zestawu:

 • 2 siłowniki do bram skrzydłowych samohamowane Modus
 • centrala sterująca STARG824z wbudowanym radioodbiornikiem
 • 2 piloty do bramy 4-kanałowe STYLO 4K
 • fotokomórki Viky30
 • akcesoria montażowe
 • instrukcja obsługi w języku polskim
 • oryginalna karta gwarancyjna King Gates Polska
 • faktura VAT

Dlaczego warto kupić napęd do bramy skrzydłowej w sklepie otobram.pl?

 • jesteśmy ekspertami w tematyce automatyki do domu – zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz pomoc przy doborze odpowiedniego rozwiązania dla każdego Klienta, który szuka siłowniki do bram
 • dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi markami, jesteśmy w stanie zaoferować produkty najwyższej klasy w bardzo atrakcyjnych cenach,
 • większość produktów, które są w naszej ofercie, może być u Ciebie już na następny dzień,
 • posiadamy własny dział Serwisu, w którym nasi Specjaliści z chęcią pomogą podczas doboru oraz instalacji asortymentu.

Interesuje Cię usługa montażu napędu do bramy skrzydłowej?

Symbol
Modus
Kod producenta
Modus
Max szerokość skrzydła (m)
2,8
Max waga skrzydła (kg)
300
Ilość obsługiwanych lokali
Przydomowe, przemysłowe
Rodzaj siłownika
Z ramieniem łamanym
Temperatura pracy (st. C min/max)
-20 do +50
Zasilanie/zasilanie silnika (V)
230/24
Moc silnika (W)
280
Minimalna szerokość słupków (cm)
15,5
Fotokomórki w zestawie
Tak
Max odległość zawiasu od krawędzi słupka (cm)
35
Lampa w zestawie
Nie
Możliwy samodzielny montaż
Tak
Ilość pilotów w zestawie (szt)
1
Ilość możliwych do zapamiętania pilotów (szt)
30
Gwarancja
2 lata
Gwarancja 2 lata producenta King Gates

Wszelkie kwestie gwarancyjne produktów marki King Gates należy mailowo zgłaszać do Sprzedawcy, tj. firmy Internet Trade Sp. z o.o. na adres zapytania@internettrade.pl Wszystkie informacje dotyczące gwarancji znajdują się na karcie gwarancyjnej dołączanej każdorazowo do towaru. Wszystkie produkty marki King Gates objęte są 24-miesięczną gwarancją licząc od daty sprzedaży. Warunkiem obowiązywania  24-miesięcznego okresu gwarancji jest wykonanie przez Licencjonowanego Instalatora King Gates jednego płatnego przeglądu potwierdzonego wpisem do karty gwarancyjnej. Przeglądu należy dokonać pomiędzy 10-12 miesiącem od zamontowania napędu. Brak przeglądu, skraca okres gwarancji producenta do 12 miesięcy. Gwarancją są objęte tylko produkty zamontowane przez Partnera Handlowego King Gates. Lista instalatorów znajduje się na stronie. Ważna karta gwarancyjna (nie dotyczy akcesoriów) jest niezbędna do przyjęcia przez Sprzedającego reklamacji na podstawie gwarancji. Gwarancja bez dołączonego dowodu zakupu, stempla sprzedawcy, wpisanego modelu urządzenia, numeru seryjnego, nazwiska i numeru certyfikatu montażysty oraz bez daty sprzedaży jest nieważna. Gwarancja nie obejmuje kosztów montażu oraz demontażu produktu, a także jego transportu do i z magazynu Sprzedawcy. Akcesoria objęte są 24-miesięczną gwarancją. Reklamowany towar Klient jest zobowiązany dostarczyć do magazynu Sprzedawcy na adres: Internet Trade Sp. z o.o., ul. Robotnicza 54, 53-608 Wrocław z adnotacją REKLAMACJA.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel