Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Katalogi

 

    NICE

Nice katalog 2015

 

Firma Nice Polska Sp. z o.o. powstała w 1996 roku i w ciągu kilku lat stała się największym dystrybutorem automatyki do bram i automatyki dla domu.

 

Nice dostarcza pełen asortyment automatyki dla domu począwszy od NICE GATE (automatyka do bram wjazdowych, garażowych, szlabanów ze sterowaniem radiowym) aż po NICE SCREEN (automatykę osłonową - siłowniki do rolet okiennych oraz markiz).
Produkty Nice'a zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i większy komfort. Wyróżnia je elegancja i nowoczesne wzornictwo, niezawodność i dostępność.

 

Produkty Nice'a zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i większy komfort. Wyróżnia je elegancja i nowoczesne wzornictwo, niezawodność i dostępność.

 

 

 

 

 


  

   BENINCA

Katalog Beninca 2015

 

30 lat w 2009 roku i specjalizacja sprawiła, iż znak BENINCA stał się punktem odniesienia na całym świecie.
Poprzez precyzyjne wybory handlowe, marketingowe i produkcyjne w przeciągu ostatnich 10 lat firmie udało się stworzyć nową historię na już istniejących podwalinach. Ciągły rozwoju doprowadził do sklasyfikowania się na jednej z pięciu pozycji jako punkt odniesienia na rynku automatyzmów i osiągnięcia celu obejmując swoją działalnością 108 krajów i 11 filii.

Dzisiaj BENINCA HOLDING stała się wyjątkową strukturą, snem, który się urzeczywistnił, aby nadać formę celom dotyczącym specjalizacji od lat wytyczonym. Wybór firmowy w celu określenia precyzyjnej misji to: zaoferowanie rozwiązań, działając jako specjalista, w sektorze automatyzacji.

 

Dla firmy BENINCA 30 rocznica zbiega się z ważnym etapem, utworzenia grupy na poziomie międzynarodowym, która stanie się niezastąpionym partnerem w sektorze automatyki, będącej w stanie zaoferować rozwiązania technologiczne dotyczące bezpieczeństwa stref rezydencjalnych i przemysłowych. Słoń będący znakiem BENINCÀ HOLDING symbolizuje  precyzyjny wybór solidności, wiarygodność firmy, a także inteligencję, dynamizm w stosunku do międzynarodowych partnerów i wszystkich klientów.

 

 


 

    HI MOTIONS

Hi MOTION katalog 2015

 

BENINCA HOLDING jest wiodącą na rynku firmą z ponad 30 letnim doświadczeniem w dziedzinie automatyki. Łącząc się z firmą o ogromnym doświadczeniu i wiedzą z sektora akcesorii do bram utworzyła nowy koncern HI-MOTIONS.

 

Hasło koncernu ”opening solutions”(rozwiązania otwierania) mówi wszystko o jego zaangażoawniu na rzecz innowacji w zakresie systemów zamykających i akcesoriów do bram skrzydłowych, przesuwnych na prowadnicach i przesuwnych samonośnych.

 

Misją firmy jest oferowanie najlepszych technologicznych rozwiązań dla profesjonalnych systemów zamykania. Poprzez połączenie wiedzy i tradycji, wychodzi na przeciw oczekiwań rynku, spełniając warunki jakości, profesjonalizmu i zakresu produktów.

 

 

 

 

 

 


 

     CAME

Katalog CAME

 

CAME - Czterdzieści lat doświadczenia!

Od 1972 roku, czyli od momentu powstania firmy, Came Cancelli Automatici, oprócz rozwoju systemów automatyki domowej oraz systemów antywłamaniowych, produkuje najszerszą gamę automatyki do bram rezydencjalnych i przemysłowych, automatyki do parkingów i kontroli dostępów. Obecnie firma, nastawiona na nieustanną innowację dysponuje gruntownym doświadczeniem w zakresie całkowitej kontroli domu (automatyka - systemy antywłamaniowe - automatyka domowa). 

 

Dzięki niezwykłej elastyczności, integracji i adaptacji swoich urządzeń firma Came przeszła od prostego układu napędowego do bram do rozwiniętej i globalnej koncepcji automatyki, która jest w stanie koordynować wszystko to, co można zautomatyzować w domu i poza jego murami. Wszystkie urządzenia napędowe zostały opracowane z myślą o ludziach, aby poprawić i ułatwić ich codzienne życie.

 

 

 

 

 


 

     MHouse

Katalog MHouse

 

Mhouse stanowi część firmy Nice - lider w sprzedaży automatyki dla domu. Dla zaspokojenia rzeczywistych potrzeb odbiorców indywidualnych, Nice stworzył linię napędów do samodzielnego montażu Mhouse, podporządkowaną w całości idei ,,zrób to sam”.

 

Mhouse to ciekawa i rewolucyjna w swej koncepcji rodzina siłowników i akcesoriów wspomagających zaprojektowana i wykonana specjalnie dla grona odbiorców indywidualnych. Dedykowana jest ona tym użytkownikom, którzy podejmą się samodzielnego montażu i uruchomienia swojego napędu do bramy.

 

Produkty Mhouse zawierają rozwiązania techniczne maksymalnie ułatwiające instalację i uruchomienie systemu automatyki, gwarantujące bezpieczeństwo podczas montażu i późniejszej eksploatacji. 

 

 

 

 

 


 

 

    SOMFY

Katalog Somfy

 

Innowacje Somfy: dla poprawy komfortu Twojego życia

Somfy - historia małej francuskiej firmy, która stała się światowym liderem

Powstała w roku 1969, firma Somfy jest francuską grupą pochodzącą z regionu Haute Savoie, z serca doliny Arve w Cluses we Francji, centrum przemysłu stalowego.
Zachowując wierność swoim wartościom, Somfy działa obecnie w ponad 60 krajach i jest światowym liderem branży automatyki okiennej dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego, sprzedając ponad 100 milionów napędów na całym świecie.

10% przychodów ze sprzedaży firma poświęca na innowacje. Każdego dnia, 400 inżynierów firmy Somfy opracowuje nowe sposoby poprawy komfortu i bezpieczeństwa w Twoim domu. Co roku z ich dążenia do innowacyjności rodzi się około 400 patentów, czyniących Twoje życie lepszym. 

Somfy gwarancją niezawodności!

Gdy chodzi o Twoje bezpieczeństwo i komfort, nie ma miejsca na kompromisy.

 

 


 

 

   King Gates

Katalog King Gates

 

Włoska marka KINGgates istnieje na rynku od 2006 roku. Od 2007 roku produkty dostępne są na rynku polskim.
W 2011 roku, w wyniku akwizycji, głównym udziałowcem w spółce KINGgates Srl. została firma Nice SpA, lider branży automatyki do bram i rolet, właściciel marki Nice. W wyniku zmian organizacyjnych głównym dystrybutorem marki KingGates na rynku polskim jest spółka Nice Polska z siedzibą w Pruszkowie. Produkty dystrybuowane są poprzez Autoryzowanych Partnerów Handlowych.

Automatyka do bram wjazdowych i garażowych KINGgates to produkty w 100% włoskie, powstałe w oparciu o lata badań, doświadczenie i pasję.

Firma dokłada najwyższych starań, by produkty produkowane były zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi i spełniały wymogi norm europejskich w zakresie bezpieczeństwa (UNI EN 12445 and UNI EN 12453.)

 

 

pixel