Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Domofony

( ilość produktów: 5 )

Domofony już od wielu lat są standardowym wyposażeniem nowoczesnych budynków mieszkalnych czy biurowych. To łatwe w obsłudze urządzenia, które pozwalają na pełną kontrolę dostępu do nieruchomości, a także zapewniają bezpieczeństwo i ograniczają dostęp osób niepowołanych do posesji. Domofony pozwalają na wpuszczenie do środka gości bez konieczności wychodzenia z domu lub schodzenia na dół budynku. O zakupie domofonu warto pomyśleć już podczas remontu, przeprowadzki lub budowy domu. Jest to niezwykłe ułatwienie w codziennym życiu. W ofercie Otobram posiadamy rozmaite produkty związane z branżą domofonową dostępne w wersjach ze słuchawką lub bez słuchawki, które tworzą zestaw głośnomówiący.

W naszej kolekcji można znaleźć domofony dedykowane dla budynków lokatorskich, domofony do bloku, domofony do domów dwurodzinnych dla których posiadamy specjalistyczne domofony wielorodzinne, a także specjalną serię domofonów jednorodzinnych. W przypadku domofonów montowanych w biurach istnieje możliwość rozbudowy instalacji o dodatkowe unifony, dzięki czemu można zdalnie obsługiwać wejście do budynku z różnych miejsc, a dzięki funkcji interkom jest możliwość prowadzenia rozmów wewnętrznych.

Co wziąć pod uwagę przy wyborze domofonu?

Domofony to urządzenia pozwalające na niezwykłą wygodę. Można śmiało obsługiwać je bez klucza, a wyłącznie za pomocą breloka zbliżeniowego czy specjalnego krótkiego kodu. Obecnie nie jest konieczne podłączanie domofonu za pomocą przewodów, ponieważ od pewnego czasu na rynku zaczęły pojawiać się domofony bezprzewodowe, które są również dostępne w naszej ofercie. W przypadku wyboru domofonu bezprzewodowego trzeba wziąć pod uwagę zasięg, ponieważ każdy model posiada ustaloną odległość, która pozwoli na płynną pracę pomiędzy słuchawką, a kasetą zewnętrzną. Jeśli nie ma konieczności zakupu całego zestawu, w naszym sklepie można dostać również pojedyncze elementy systemów domofonowych. Domofon to urządzenie proste, a jednocześnie skuteczne i bardzo sprawne! Dobre domofony muszą cechować się wysoką jakością wykonania oraz użytych materiałów, ponieważ zainstalowane są na zewnątrz budynków. Są one więc bardzo odporne na trudne warunki atmosferyczne. Producenci domofonów wychodzą naprzeciw potrzebom Klientów i tworzą sprzęt wysoce funkcjonalny, a jednocześnie cieszący oko nienagannym designem. Wiele z domofonów posiada opcję regulowania głośności, podświetlenie wizytówki, a nawet funkcję sterowania bramą. Jeśli nie posiadasz jeszcze w swoim domu lub mieszkaniu domofonu lub wideodomofonu, warto jak najszybciej go zamontować, aby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort swoje oraz swoich najbliższych! Oferujemy najwyższej jakości sprzęt firm wiodących producentów na rynku m.in. Eura-Tech, Orno, Optex, Beninca, Vidos.

Gdzie znajdą zastosowanie domofony?

Domofony z naszej kolekcji znajdą zastosowanie w każdym budynku lokatorskim, domu wielorodzinnym, domu jednorodzinnym. Asortyment Otobram to serie specjalistycznych domofonów do domów jedno- i wielorodzinnych. Poza tym można zamontować je w firmie czy na osiedlu mieszkalnym podnosząc bezpieczeństwo i ułatwiając codzienne funkcjonowanie wszystkich mieszkańców i pracowników. Niektóre z nich wyposażone są w słuchawkę, inne natomiast posiadają zestaw głośnomówiący. Warto wybrać model domofonu według własnych preferencji. Przed zakupem domofonu trzeba zastanowić się jakie funkcje będą dla nas przydatne i użyteczne. Warto zainwestować w sprzęt posiadający więcej niż podstawowe funkcje, aby w razie potrzeby nie było konieczności wymiany domofonu na nowy. Nowoczesne urządzenia automatyczne pozwolą na zapewnienie sobie, swoim bliskim lub pracownikom komfortu i bezpieczeństwa. W Otobram posiadamy wysokiej jakości sprzęt typu siłowniki do bram czy napędy do bram, ale i urządzenia do automatyki domowej, które razem zapewnią kompletny zestaw ułatwiający codzienne życie zgodnie z założeniami smart home.

Dlaczego otobram.pl? 

  • Jesteśmy ekspertami w tematyce automatyki do domu – zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz pomoc przy doborze odpowiedniego rozwiązania dla każdego Klienta,
  • Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi markami, jesteśmy w stanie zaoferować produkty najwyższej klasy w bardzo atrakcyjnych cenach,
  • Większość produktów, które są w naszej ofercie, może być już u Ciebie na następny dzień,
  • Posiadamy własny serwis, który z chęcią pomoże podczas doboru oraz instalacji produktów.  
pixel