Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blokady parkingowe automatyczne

( ilość produktów: 1 )

Blokady parkingowe automatyczne to innowacyjna automatyka, która służy do właściwego zabezpieczania i blokowania miejsc parkingowych, ograniczania ruchu samochodów, bądź zabezpieczenia pojazdów przed możliwą kradzieżą. W kolekcji Otobram znajdziesz blokady parkingowe, blokady parkingowe na pilota, a także blokady parkingowe składane wyprodukowane przez specjalistyczne firmy związane z automatyką do bram oraz branżą auto-moto. W naszej kolekcji znajdziesz także akcesoria do blokad automatycznych w bardzo atrakcyjnych cenach! To co jest niezwykle istotne przy wyborze blokady parkingowej, to wytrzymałe i solidne materiały, dzięki którym blokada zachowa swoje właściwości przez bardzo długi okres czasu. Takie właśnie są nasze produkty! Nie trzeba martwić się o jej działanie nawet w przypadku intensywnego użytkowania.

Wysokiej jakości materiały gwarantują pełną funkcjonalność mechanizmu nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Blokady parkingowe pokryte są powłoką cynkową, przez co nie trzeba się martwić o oznaki korozji. Większość modeli może być zamontowane zarówno wewnątrz budynków, np. w osiedlowych garażach podziemnych, jak i na zewnętrz budynków, np. przed budynkami mieszkalnymi, miejscami postojowymi obok naszego bloku czy przy budynku naszej firmy. Zadbaj o właściwe bezpieczeństwo swojego samochodu oraz o właściwe zabezpieczenie swojego miejsca postojowego dzięki automatycznym blokadom parkingowym z naszej kolekcji już dziś!

Zalety automatycznych blokad parkingowych

Blokady parkingowe znacznie przyczyniają się do ułatwienia codziennego funkcjonowania. Dzięki temu, że automatyczne blokady parkingowe zabezpieczą miejsce parkingowe przed dostępem dla pojazdów nieupoważnionych. Zmniejszy się więc ryzyko związane z brakiem miejsca postojowego dla mieszkańców osiedla czy pracowników firmy. Postawienie blokady sprawia, że miejsce parkingowe jest zarezerwowane tylko dla osoby, która posiada pilot lub kluczyk do blokady. To są oczywiście główne zalety tego sprzętu. Montaż blokady parkingowej jest bardzi prosty, dzięki czemu można zrobić to samodzielnie i w większości przypadków nie wpłynie to na funkcjonalność sprzętu. Są łatwe i intuicyjne w obsłudze. Wystarczy jedno kliknięcie pilota, a blokada sama opuści się lub podniesie. Nie trzeba nawet wychodzić z samochodu, co podczas zimy jest dodatkowym ułatwieniem. Co więcej, trwałe wykonanie blokad parkingowych automatycznych oferowanych w naszym sklepie pozwoli cieszyć się estetycznym wyglądem na długo. W naszym asortymencie znajdziesz blokady parkingowe takich firm jak Moveto i PRKING, które zapewniają wysoką jakość wykonania i pełną funkcjonalność na długie lata.

Na co zwrócić uwagę?

Przed zakupem automatycznej blokady parkingowej trzeba pamiętać o jednej bardzo istotnej kwestii. Należy uzyskać zgodę wspólnoty mieszkaniowej, w przeciwnym wypadku zarządca może usunąć ją bez ostrzeżenia lub też wezwać policję. W przypadku chęci montażu blokady na terenie należącym do miasta trzeba uzyskać zgodę z urzędu miejskiego. Podczas poszukiwania blokady parkingowej warto zdecydować się na tę automatyczną. Ułatwi i przyśpieszy parkowanie kierowcom, zwłaszcza niepełnosprawnym, dla których wyjście z samochodu i obniżenie blokady może sprawiać niemały problem. Przy zakupie istotna jest także nawierzchnia, na której chcemy zamontować blokadę. Musi to być twarde podłoże, np. beton, płyta czy wylewka. Większość blokad automatycznych nadaje się do parkingu zarówno podziemnego, jak i naziemnego, niemniej jednak trzeba brać tę kwestię pod uwagę.

Gdzie znajdą zastosowanie automatyczne blokady parkingowe?

Automatyczna blokada parkingowa jest doskonałym rozwiązaniem na drogach dojazdowych oraz parkingach dla budynków instytucji publicznych, zakładów pracy, wspólnot mieszkaniowych, indywidualnych miejsc postojowych na osiedlowym parkingu, przy pensjonatach oraz wszystkich lokalizacji, gdzie zachodzi potrzeba zablokowania miejsc parkingowych.

Dlaczego otobram.pl?

  • Jesteśmy ekspertami w tematyce automatyki do domu – zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz pomoc przy doborze odpowiedniego rozwiązania dla każdego Klienta,
  • Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi markami, jesteśmy w stanie zaoferować produkty najwyższej klasy w bardzo atrakcyjnych cenach,
  • Większość produktów, które są w naszej ofercie, może być już u Ciebie na następny dzień,
  • Posiadamy własny serwis, który z chęcią pomoże podczas doboru oraz instalacji produktów.    
pixel